• 200 Ohm 800mW SMD 2010 Resistor M55342K08B200DRWB
Waffle Pack
QPL MIL-PRF-55342
WV:150V
TC100
±1%
  • Brand: Vishay
  • Product Code: M55342K08B200DRWB-OFR
  • Availability: In Stock
* Required fields
Tags: 200Ohm 800 mW SMD 2010 widerstand M55342K08B200DRWB, M55342K08B200DR, 200R, QPL MIL-PRF-55342